E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

NICI - PRZĘDZA

W procesie szycia nić niezmiennie odgrywa podstawową rolę. Z czasem jest udoskonalana, staje się coraz lepsza i dostępna w coraz większej gamie kolorystycznej, ale nadal jest niezastąpiona. Dlatego w Pasgali ten artykuł traktujemy z bardzo dużym pietyzmem. Trudno na całym Mazowszu znaleźć hurtownię z większym wyborem nici.

Już sama lista producentów dostarczających nam ten produkt jest dowodem na to, że nić to sztandarowy artykuł na naszych półkach. Ariadna, Amann, BST, Guttermann, Amanda, Durak - to najwięksi z długiej listy naszych dostawców. Jakość ich wyrobów jest znana każdemu producentowi odzieży i nie tylko.

Oferujemy nici szwalnicze do stebnowania, do owerloka, guzikarek, dziurkarek, podszywarek. Nici rdzeniowe poliester/poliester i poliester/bawełna, elastyczne teksturowane, bawełniane, do skór nylonowe i z poliestru ciągłego oraz wiele, wiele innych.

Nici ozdobne to kolejny dział oferujący przędze do ręcznych robótek, kordonki, atłaski, włóczki i inne. Wszystko to znajdziesz na tej stronie i w naszej hurtowni.

Teraz w ofercie także nici Coats. Zobacz więcej (także karty kolorów) na www.coatscrafts.pl
 

 

Wybierz odpowiedną grupę towarów i dowiedz się co proponujemy: 

 

SPRZEDAŻ HURTOWA!
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies