E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

NICI DO STEBNOWANIA

W ofercie nici z poliestru ciętego oraz rdzeniowe. To podstawowe rodzaje jakie najpowszechniej używane są do stebnowania. Jeśli te nici są z jakichś powodów niewystarczające, mamy w ofercie wiele innych nici, takich jak poliester ciągły, nylonowe, bawełniane czy elastyczne. Zobacz także nici rdzeniowe i nici do podszywarek.

Nitka do stebnowania wymaga odpowiedniej grubości, szwalności i oczywiście wytrzymałości dopasowanej do rodzaju tkaniny. Dlatego na półkach u nas zawsze mamy różne grubości od tzw. "30" do "150", a w niektórych rodzajach nawet od "6".

Duża oferta od wielu dostawców pozwala wybrać odpowiednią nić i kolor. Istotna jest też cena, dlatego w Pasgali znajdziecie Państwo nici wysokiej jakości, ale też najtańsze nici chińskie.

 
 Nici do stebnowania - ekspozycja
 
 Saba multicolor

Nasi dostawcy : Ariadna. Amann, BST, Amanda, Adrianna i inne.

 SPRZEDAŻ HURTOWA!
 
 


 
 
 
 

NICI SZWALNICZE

Oferujemy nici szwalnicze do stebnowania, do owerloka, guzikarek, dziurkarek, czy podszywarek. Nici rdzeniowe poliester/poliester i poliester/bawełna, elastyczne teksturowane, bawełniane, do skór nylonowe i z poliestru ciągłego oraz wiele, wiele innych.
 

Wybierz kategorię: 

Ozdobne
Więcej >>
 
 Nici do skóry
 
 Nici do stebnowania
 

 
SPRZEDAŻ HURTOWA!

 


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies