E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

LASETA - LICA

Lica (laseta) to wiskozowa lub poliestrowa tasiemka 3mm szerokości, której przeznaczenie jest tak różne jak pomysły twórczych projektantów. Najczęściej lica wszywana jest w odzież jako ozdobna stebnówka. Zastosowanie tej tasiemki gwarantuje ciekawy efekt. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie z bogatej gamy kolorystycznej.
Laseta jest importowana z Niemiec na 1000 metrowych szpuleczkach.

 

SPRZEDAŻ HURTOWA!
 


 
 
 
 

NICI OZDOBNE

Robótki ręczne mają swoją historię tak długą, jak długa jest historia cywilizacji. Niewiele się zmieniło od początków dziergania bo techniki ręcznej nie da się diametralnie zmienić, za to można ulepszyć surowce i narzędzia do robótek.

Obecnie świat ręcznych robótek, zwłaszcza z użyciem nici, jest bardzo bogaty. Każdy miłośnik czy hobbysta może znaleźć dogodny dla siebie materiał do "obróbki".

Proponujemy takie nici jak: kordy, kordonki, włóczki, nici do wyszywania (czyli muliny), nitki metalizowane i elastyczne, a ponadto przędze bawełniane i mieszanki surowców.

W ofercie także nici Coats. Zobacz więcej (także karty kolorów) na www.coatscrafts.pl
 

 

Wybierz kategorię:  

SPRZEDAŻ HURTOWA!
 
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies