E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

KORALIKI, PEREŁKI, KAMIENIE

Wyjątkowa bogata oferta przeróżnych koralików w rozmiarach od 3mm do 25mm. Koraliki z metalu, szkła, kamienia i akrylu, kolorowe i bezbarwne, w przeróżnych kształtach. Znajdziesz u nas także koraliki ceramiczne oraz koraliki typu "pandora" wraz z akcesoriami (bransoletki, bazy kolczyków, naszyjniki...)

Proponujemy również duży wybór kamieni i elementów do naszycia. Kamienie, głównie akrylowe, dostępne są w bogatej kolorystyce, wielu kształtach i wielkościach. Sprawdzają się jako efektowna ozdoba odzieży, torebek, pasków, butów...

Bogactwo oferty pozwala na dużą swobodę wyboru i możliwości wykonania samemu dowolnej biżuterii, zasłon z koralików, ozdób do tapicerki meblowej, do damskich torebek, odzieży czy nawet ozdób do telefonów komórkowych. 
 

SPRZEDAŻ HURTOWA! 

 

koraliki na sznurach     koraliki
 
 Koraliki - Perełki
 
 Kamienie do naszycia
 
 Koraliki

 
 
 
 

OZDOBY

Aby poznać całą ofertę naszych ozdób, trzeba zarezerwować sobie dużo wolnego czasu i nas odwiedzić. Zamieszczenie choćby połowy tego co mamy w magazynie jest trudne do wykonania, dlatego zapraszamy Cię do siebie. Jeśli nie możesz przyjechać to napisz. Wyślemy odpowiedź i załączymy zdjęcie interesujących Cię ozdób. Mamy ich dużo, a nasz asortyment wciąż się wzbogaca.

Koraliki, perełki, cyrkonie w aplikacjach i na taśmie, cekiny luzem i na taśmie, taśmy ozdobne do odzieży i mebli, kamienie szklane i akrylowe. Nie brakuje też ozdób karnawałowych czy komponentów Swarovski Elements.  To wszystko i wiele innych ozdób znajdziesz w Pasgali.
 

Aby dowiedzieć się więcej, wybierz kategorię:

 
 Cekiny
 
Przykładowe ozdoby
 
 Przykładowe ozdoby
 
 Piórka
 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies