E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

SZNUROWADŁA, SZNURÓWKI

Oferujemy sznurowadła okrągłe, płaskie, bawełniane poliestrowe, woskowane, szerokie, wąskie. Długości - od 45cm do 240cm w standardzie,  w pełnej kolorystyce. Inne długości na indywidualne zamówienie.


SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 


 
 
 
 

SZNURY, SZNURKI I CHWOSTY

W tym dziale oferujemy państwu sznury ozdobne do kotar, mebli i ogólnego wystroju wnętrza. Ponadto proponujemy sznury odzieżowe, wciągane w tunel kaptura czy bluzy, sznurki pakowe, sutasz oraz ozdobne sznurki skręcane, satynowe, woskowane.

Znajdziecie tu również sznurowadła w długościach od 45 cm do 200cm płaskie i okrągłe, szerokie i wąskie, bawełniane, poliestrowe i woskowane w kilkunastu kolorach. Kolejna grupa to sznurki knotowe. Knoty do świec i lamp naftowych bawełniane zwykłe, z wypełnieniem i niektóre z drucikiem.

Chwosty to naturalne uzupełnienie sznurów dekoracyjnych. Nie może ich zabraknąć np. w eleganckim wystroju okna. Bogactwo kolorystyczne wzornictwa pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Posiadamy chwościki samodzielne i ze sznurami, długie, używane najczęściej do zasłon i krótkie, na przykład do ozdobienia poduszek lub abażurów.

 

 Aby dowiedzieć się więcej, wybierz kategorię:

 
SPRZEDAŻ HURTOWA! 
 
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies