E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

TAŚMY FIRANOWE

Pięknie oprawione okno nadaje charakter pomieszczeniu. Aby kupić coś do efektownego udrapowania firany czy zasłony, trzeba wybrać się do nas i zasięgnąć rady u źródła. Fachowy personel podpowie jakiej taśmy użyć do firany, czy też jak najlepiej zamontować roletę włoską czy austriacką. Tu kupisz taśmy do marszczenia poziomego i pionowego, do marszczenia dowolnego od zwykłego pojedynczego (zwanego uniwersalnym) po dwie, trzy i więcej zakładek. 

W ofercie:

  • taśmy niemieckie od producentów takich jak:
    BOB, GARDINA, RUTHER UND EINENKEL, GERSTER, ADO;
  • taśmy polskie to przede wszystkim z firmy:
    MAGAM, ARIADNA, LENTA, POLEXIM, PASANIL

Surowiec to przędza poliestrowa. 

 
 Taśma firanowa
 
 taśmy firanowe przykładowa ekspozycja

RODZAJE TAŚM:

Uniwersalne - dowolne zużycie tkaniny w szerokościach od 22mm do 77mm, pakowane po 25 i 50mb;

Taśmy firanowe lub zasłonowe - o różnym sposobie marszczenia (w zakładkach, ołówek, smok, tulipan, flamandzka, kontra) i różnym zużyciu na 1 mb od 1,5 do 3,5; są to taśmy płócienne i transparentne, z jednym lub dwoma rzędami kieszonek i dwoma lub więcej sznurkami (w zależności od szerokości); tak zwane monofilamentowe taśmy posiadają najczęściej sznureczek biały, rzadziej żyłkowy; pakowane od 50m do 200mb;  

Taśmy rzepowe - używane do szycia lambrekinów, rolet, skertingów, itp. podobnie jak we wcześniejszych taśmach tak i tu mamy taśmy z różnym sposobem marszczenia, szerokością i zużyciem na 1mb. Pakowane od 50 do 100mb;  

Taśmy do pionowego marszczenia - służą do szycia rolet rzymskich i austriackich, transparentne z kółkami co 15cm lub przęsełkami co 5cm i kieszonkami.  

Do uzyskania zadowalającej estetyki okna posłużą :
- taśmy ołowiane o gramaturze na 1 mb : 14, 22, 25, 30, 35, 50, 70, 85, 100, 150, 200 g/mb pakowane 25-100mb;
- sztabki ołowiane 13g, 25g, 28g, 50g, pakowane po 25-100 szt.;
- pompony ołowiane - 35g, 40g, 70g pakowane po 20 szt.

Ponadto oferujemy wiele innych artykułów do udekorowania okien takich jak: chwosty, klamry dekoracyjne, dekoringi, magnesy ozdobne... Proponujemy też akcesoria takie jak: obciążniki ołowiane, agrafki, flexy, części do rzymskich żaluzji itd.  

Bogata oferta sprowadzana z niemieckich i z polskich firm.

SPRZEDAŻ HURTOWA!
 


 
 
 
 

TAŚMY

Ogromną część pasmanterii stanowią różnego rodzaju taśmy - od zwykłych dzianych czy tkanych po atłasowe lub dekoracyjne. My proponujemy wszystkie rodzaje taśm potrzebnych krawcowi, tapicerowi, kaletnikowi czy introligatorowi.

 
  Taśmy i tasiemki

Wybierz odpowiedną grupę towarów i dowiedz się, co proponujemy:

 

SPRZEDAŻ HURTOWA! 
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies