E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

TAŚMY KLEJĄCE

Grupa samoprzylepnych taśm technicznych do wzmocnienia szwów, szycia lub łączenia w kaletnictwie, przy produkcji galanterii skórzanej, odzieży, a także obuwia ze skóry i materiałów skóropodobnych. Taśmy te są stosowane w miejsce dotychczas używanego kleju.

Zaletą stosowania takich taśm jest znaczne zmniejszenie powierzchni produkcyjnej, bo taśma klei natychmiastowo i nie potrzebna jest powierzchnia do suszenia wstępnego. Ich wykorzystanie zapewnia też wzrost wydajności pracy.  

Oferujemy dwustronną taśmę celulozową o bardzo dobrej przylepności (klej kauczukowy) i trwałości kształtu nośnika, można ją urywać ręcznie, grubość 0,13mm.
 
Proponujemy również jednostronną taśmę tkaninową, stosowaną w przemyśle futrzarskim, kaletniczym, do poprawienia jakości szwów, także do wzmocnienia pasków.

SPRZEDAŻ HURTOWA!
  
 
 

TAŚMY TECHNICZNE

 
Wybierz kategorię:

  

SPRZEDAŻ HURTOWA!
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies