E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

USŁUGI

Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów, prowadzimy kilka rodzajów usług pomocnych szczególnie wtedy, gdy dotyczą małych zamówień, krótkich serii.

CIĘCIE TAŚMY NA GORĄCO:

Potrzebna Ci taśma, sznurek czy nawet rzep w odcinkach o określonej długości? Masz taśmę lub sznurek a nie masz jak ich pociąć? Skontaktuj się z nami. Załatwimy sprawę szybko i tanio. Oferujemy usługę cięcia taśmy na gorąco na odcinki o żądanej długości. Taśmy czy sznurek możesz zakupić u nas na miejscu. Jako jedyni możemy pociąć taśmę o szerokości aż do 160mm, a skośnie do 80mm. Zobacz szczegóły

DRUKOWANIE WSZYWEK:

Szyjesz krótką serię, niewielką ilość, do której potrzebujesz wszywki informacyjne o nietypowym składzie lub przepisie prania? Gdy potrzebujesz kilkuset wszywek, nie musisz jechać do drukarni z obawą, że odmówi realizacji tak małego zamówienia. Zamów je u nas. Już od stu sztuk możesz otrzymać wszywkę z tekstem przez ciebie zamówionym.
Drukujemy na taśmie poliestrowej i satynowej w kilku szerokościach.

FARBOWANIE GUZIKÓW:

Farbujemy głównie poliestrowe guziki (ale także np. klamerki) zgodnie z zamówieniem klienta. Kolorystykę dobieramy zgodnie z życzeniem. Jeśli guziki są zakupione u nas usługa farbowania jest darmowa! Możemy również farbować dowolne plastikowe zapięcia, a także akrylowe koraliki oraz perełki.

OSTRZENIE:

Ostrzymy noże, ostrza, nożyczki i inne akcesoria, nie tylko te kupione u nas.

SERWIS:

Serwisujemy maszyny do szycia, noże krojcze, żelazka, wytwornice pary i inne urządzenia krawieckie. Zapewniamy doradztwo techniczne. Realizujemy także naprawy gwarancyjne.
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies