E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

ZAMKI BŁYSKAWICZNE - SUWAKI

Suwaki, zamki błyskawiczne lub eklery - to trzy nazwy tego samego artykułu. Aby zapewnić ich najlepszą jakość, zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych dostawców krajowych takich jak Alpha i Argo.

Pełna oferta składa się z zamków stałych i rozdzielczych, z tworzywa i metalu. Jeśli z tworzywa, to mogą być kostkowe lub spiralne, a jeśli metalowe, to proponujemy wybór suwaków mosiężnych, niklowanych, oksydowanych i aluminiowych. Suwak może mieć zwykłe suwadełko lub ozdobne, a jeśli potrzebujesz to dwustronne jak np. w śpiworach czy namiotach. Mamy w ofercie także zamki z dwoma suwadłami (góra-dół) do długich okryć. Taki zamek ułatwia częściowe rozpięcie płaszcza od dołu, na przykład aby wsiąść do samochodu. Kolejna grupa to zamki kryte, również oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej, poszukiwane szczególnie przez producentów damskiej odzieży lekkiej. 

 
 Zamki Błyskawiczne
 
 Suwaki przykładowa ekspozycja

Jeśli szukasz suwaka o nietypowej długości to zamów u nas. Sprowadzimy z takim suwadłem jakie sobie zażyczysz a jeśli wolisz sam zrobić zamek to proponujemy ci taśmę suwakową, suwadełka i inne akcesoria do tego potrzebne.

Wybierz odpowiedną grupę towarów i dowiedz się co proponujemy:


SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies