E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 
ZMIANA SIEDZIBY FIRMY - WRZESIEŃ 2010
– Matuszewska 14 – Hala D1 – wjazd od ul. Utrata
   

Naszych szanownych Klientów informujemy, że w czerwcu 2010 podpisaliśmy długoterminową umowę najmu hali magazynowej D-1 w kompleksie biurowo magazynowym City Point na ul. Matuszewskiej 14 na warszawskim Targówku. Dojazd do naszej firmy jest od ul. Utrata gdzie z własnego parkingu jest wejście do naszej hali. W pobliżu znajduje się przystanek autobusu linii 138 www.ztm.waw.pl
  


Wyświetl większą mapę

 
Obsługę klientów w nowej siedzibie rozpoczeliśmy w środę 22 września 2010 roku i w tym dniu zakończyliśmy przeprowadzkę, która wiązała się z wcześniejszym ok. 14 dniowym zamknięciem naszej firmy.
Za wszystkie utrudnienia bardzo przepraszamy i liczymy, że po przeprowadzce będziecie Państwo znacznie bardziej zadowoleni z naszych usług.

Mamy nadzieję, że w nowej, większej hali zapewnimy Państwu wyższy komfort zakupów i łatwiejszy dostęp do towarów, czyli do stałej oferty i większej liczby nowości, które dzięki większej i lepiej wyposażonej przestrzeni, będziemy mogli zaoferować i zaprezentować.
Dziś zapewniamy, że w nowej siedzibie wprowadzimy pełną ofertę wieszaków, z której ze względu na brak miejsca kilka lat temu musieliśmy zrezygnować. Z myślą o sklepach pasmanteryjnych zamierzamy powrócić z ofertą parasoli. Inne standardowe towary, w które chcielibyście Państwo u nas się zaopatrywać, będziemy wprowadzać do naszej stałej oferty. Jakie to będą asortymenty zadecyduje większość naszych stałych klientów.

Do nowej siedziby dla większości dotychczasowych Klientów dojazd będzie dogodniejszy. Dzięki połączeniu ulicy Chełmżyńskiej z ulicą Zabraniecką, z której jest wjazd na ul. Utrata, znacznie ułatwiony będzie dojazd do naszej nowej siedziby poprzez Trasę Łazienkowską, Siekierkowską, trasę z Lublina czy z Otwocka. Połączenie z Radzymińską zapewnia dobry dojazd z pozostałych kierunków. Dla niezmotoryzowanych klientów dojazd zapewnia autobus linii 138.

Jeśli doczytaliście Państwo ten tekst do tego momentu to znaczy, że jesteście zainteresowani korzystaniem z usług naszej firmy. Aby je poprawić i móc uatrakcyjnić naszą ofertę handlową, zamierzamy prosić Państwa o uwagi w przygotowywanej przez nas ankiecie, która będzie także dostępna na naszej stronie internetowej. Wszystkie firmy, które są naszymi stałymi klientami i których przedstawiciele poświęcą swój czas wypełniając ankietę, wezmą udział w losowaniu wybranej przez siebie nagrody:
- 40 calowego telewizora LCD (marki Samsung lub LG);
- lub aparatu fotograficznego -  lustrzanki cyfrowej (marki Canon);
- lub netbooka.

Przypominamy, aby śledzić informacje związane ze zmianami w naszej firmie na naszej stronie www.
 

Zapraszamy - Załoga P.H. Pasgala.

 
Copyright © Pasgala 1990 - 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies