E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 
ANTYPRZYWIERACZ
 

Proponujemy: 

 

spirit antyprzywieracz bez silikonu


ANTYPRZYWIERACZ BEZ SILIKONU 
(SPIRIT 41)

 
Spirit 41 to antyprzywieracz w spray'u bez silikonu. Ułatwia wyjmowanie gumowych i plastikowych produktów z form. Formuła bez silikonu pozwala na dalszą obróbkę (malowanie, sklejanie). Odporny na temperaturę do 250 stopni C. Tworzy cienką, bezbarwną powłokę, która zachowuje właściwości przez wiele godzin pracy. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

spirit antyprzywieracz spawalniczy


ANTYPRZYWIERACZ SPAWALNICZY BEZ SILIKONU (SPIRIT 48)

Spirit 48 to skoncentrowany antyprzywieracz spawalniczy w spray'u na bazie syntetycznych separatorów i dwutlenku węgla. Chroni narzędzia i spawane elementy przed przywieraniem odprysków spawalniczych. Niepalny. Formuła bez silikonu pozwala na dalszą obróbkę powierzchniową (malowanie, cynkowanie, chromowanie). Pojemność 300ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

spirit antyprzywieracz spawalniczy 5l
kliknij zdjęcie aby powiększyć


ANTYPRZYWIERACZ SPAWALNICZY BEZ SILIKONU (SPIRIT 48 - CONCENTRATE 5L)

SPIRIT 48 to antyprzywieracz bez silikonu, w formie koncentratu. Chroni narzędzia i spawane elementy przed przywieraniem odprysków spawalniczych. Przygotowany z myślą o systemach automatycznego spawania lub do użytku za pomocą rozpylacza. Niepalny. Formuła bez silikonu pozwala na dalszą obróbkę powierzchniową (malowanie, cynkowanie, chromowanie). Koncentrat można rozcieńczać wodą z kranu w proporcjach uzależnionych od stosowanej technologii. Pojemność 5L.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com

 

SPRZEDAŻ HURTOWA! 
 


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies