E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 
SILIKON
 

Proponujemy: 

 

silikon antyelektrostatyczny spirit 3


SILIKON ANTYELEKTROSTATYCZNY 
(SPIRIT 3)

Spirit 3 to nietoksyczny, bezbarwny i bezwonny preparat silikonowy. Nie zawiera rozpuszczalników. Działa antyelektrostatycznie i ułatwia poślizg. Zapobiega sklejaniu się elementów. Nie natłuszcza i nie plami. Szczególnie przydatny w przemyśle tekstylnym - stopy żelazek, ostrza noży pionowych i taśmowych, płyty robocze, stopki maszyn, igły, ślizgi maszyn dziewiarskich. Ceniony przez introligatorów, drukarzy i producentów tworzyw sztucznych. Doskonały do zacinających się odzieżowych zamków błyskawicznych, karniszy, itp. Konserwuje i nabłyszcza wyroby z tworzyw sztucznych. Pojemność 500ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

silikon antyelektrostatyczny o podwyższonej gęstości spirit 3 extra


SILIKON ANTYELEKTROSTATYCZNY O PODWYŻSZONEJ GĘSTOŚCI (SPIRIT 3 EXTRA)
Spirit 3 extra to nietoksyczny, bezbarwny i bezwonny preparat silikonowy o podwyższonej, w stosunku do Spirita 3, gęstości. Działa antyelektrostatycznie i ułatwia poślizg. Zapobiega sklejaniu się elementów. Nie natłuszcza i nie plami. Szczególnie przydatny w produkcji tworzyw sztucznych - ułatwia wyjmowanie wyrobów z form; w przemyśle tekstylnym - stopy żelazek, ostrza noży pionowych i taśmowych, płyty robocze, stopki maszyn, igły, ślizgi maszyn dziewiarskich. Ceniony przez introligatorów i drukarzy. Doskonały do zacinających się odzieżowych zamków błyskawicznych, karniszy, itp. Pojemność 500ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com

 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!   


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies