E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 
INNE
 

Proponujemy: 

 

uchwyt do puszek
kliknij zdjęcie aby powiększyć


UCHWYT DO PUSZEK
Praktyczny uchwyt do puszek SPIRIT, który umożliwia sprawniejsze, szybsze i wygodniejsze korzystanie z produktów w spray'u.
Uchwyt może być mocowany do wszystkich puszek o pojemności 400 i 500 ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

aluminium w sprayu spirit 98


ALUMINIUM W SPRAYU (SPIRIT 98)
Spirit 98 to spray zawierający skoncentrowane aluminium, który dzięki nowoczesnej formule i specjalnym dodatkom tworzy trwałą, elastyczną i lśniącą powłokę. Doskonale kryje i chroni. Stosowany jako pokrycie zewnętrzne lub konserwujący podkład - może być malowany. Nie ścieka, szybko wysycha. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

cynk w sprayu spirit 94


CYNK W SPRAYU (SPIRIT 94)
Spirit 94 to cynk w spray'u, który dzięki nowoczesnej formule tworzy trwałą i elastyczną powłokę zabezpieczającą przed korozją. Wysokie właściwości kryjące - tworzy warstwę 30 mikronów. Odporny na ścieranie. Wyjątkowo skuteczny- testowany w ekstremalnych, słonych oparach. Stosowany jako pokrycie zewnętrzne lub konserwujący podkład - może być malowany. Nie ścieka, szybko wysycha. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

stal nierdzewna w sprayu spirit 94


STAL NIERDZEWNA W SPRAYU (SPIRIT 94)
Spirit 91 to mikrocząsteczki stali nierdzewnej w spray'u, które dzięki nowoczesnej formule tworzą trwałą i elastyczną powłokę zabezpieczającą. Stosowany jako pokrycie zewnętrzne lub konserwujący podkład- może być malowany. Doskonale kryje i chroni metale i inne materiały. Nie ścieka, szybko wysycha. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com

 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!   


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies