E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

CIĘCIE TAŚMY NA GORĄCO

Cięcie taśmy na gorąco pozwala zabezpieczyć przed uszkodzeniem ciętą krawędź taśmy, sznurka, wstążki czy nawet rzepu. Gorący nóż tnąc taśmę zatapia włókna, tworząc trwałe zakończenie. Dlatego podejmujemy się usługi cięcia taśmy na gorąco o składzie surowcowym nie mniejszym niż 75% sztucznej przędzy. Jako jedyni możemy pociąć taśmę do 160 mm szerokości.

Oferujemy cięcie taśmy o szerokości od 1mm do 160mm na odcinki dowolnej długości. Skośnie tniemy odcinki o szerokości do 80mm.

 
  Cięcie taśmy na gorąco
 

Cena za 1000 odcinków to 35 zł netto.
Jeśli taśmę zakupisz u nas, cena za 1000 odcinków to 30 zł netto.

W przypaku odcinków dłuższych niż metr cena za 1000 szt. to 40 zł.
Jeśli taśmę zakupisz u nas, cena za 1000 odcinków powyżej 1 m to 35 zł netto.

Ekspresowa realizacja zamówień.
 


 
 
 

USŁUGI

Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów, prowadzimy kilka rodzajów usług pomocnych szczególnie wtedy, gdy dotyczą małych zamówień, krótkich serii.

CIĘCIE TAŚMY NA GORĄCO:

Potrzebna Ci taśma, sznurek czy nawet rzep w odcinkach o określonej długości? Masz taśmę lub sznurek a nie masz jak ich pociąć? Skontaktuj się z nami. Załatwimy sprawę szybko i tanio. Oferujemy usługę cięcia taśmy na gorąco na odcinki o żądanej długości. Taśmy czy sznurek możesz zakupić u nas na miejscu. Jako jedyni możemy pociąć taśmę o szerokości aż do 160mm, a skośnie do 80mm. Zobacz szczegóły

DRUKOWANIE WSZYWEK:

Szyjesz krótką serię, niewielką ilość, do której potrzebujesz wszywki informacyjne o nietypowym składzie lub przepisie prania? Gdy potrzebujesz kilkuset wszywek, nie musisz jechać do drukarni z obawą, że odmówi realizacji tak małego zamówienia. Zamów je u nas. Już od stu sztuk możesz otrzymać wszywkę z tekstem przez ciebie zamówionym.
Drukujemy na taśmie poliestrowej i satynowej w kilku szerokościach.

FARBOWANIE GUZIKÓW:

Farbujemy głównie poliestrowe guziki (ale także np. klamerki) zgodnie z zamówieniem klienta. Kolorystykę dobieramy zgodnie z życzeniem. Jeśli guziki są zakupione u nas usługa farbowania jest darmowa! Możemy również farbować dowolne plastikowe zapięcia, a także akrylowe koraliki oraz perełki.

OSTRZENIE:

Ostrzymy noże, ostrza, nożyczki i inne akcesoria, nie tylko te kupione u nas.

SERWIS:

Serwisujemy maszyny do szycia, noże krojcze, żelazka, wytwornice pary i inne urządzenia krawieckie. Zapewniamy doradztwo techniczne. Realizujemy także naprawy gwarancyjne.
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies