E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

KORONKI BAWEŁNIANE

Ten rodzaj koronek to szczególna grupa z kilku powodów. Wyróżnia ją wysoka jakość, bogate wzornictwo i unikalność tego produktu na rynkach europejskich. Koronki klockowe to efekt żmudnej pracy plastyków, programistów i maszyn. Proces produkcji np. 10 000 metrów takiej koronki waha się, w zależności od jej szerokości, od dwóch do trzech tygodni na kilku maszynach jednocześnie. Ponieważ czas produkcji jest tak długi, staramy się o odpowiednie zapasy tego wyrobu w naszej hurtowni, aby klient zawsze mógł znaleźć coś dla siebie bez konieczności oczekiwania.

Oferujemy:
- koronki i wstawki klockowe w szerokościach od 14mm do 160mm w bogatej ofercie kolorystycznej i wzornictwie;
- komplety koronek ze wstawkami w tym samym wzorze;
- zwykłe koronki bawełniane.

 
 Koronki bawełna
 
 Koronki bawełniane
 

SPRZEDAŻ HURTOWA!
 


 
 
 
 

KORONKI

Bogactwo tego działu towarowego to nasza wizytówka. Trudno wyobrazić sobie damską odzież bez ozdób, a wśród nich szczególną rolę odgrywają koronki. W naszej ofercie znajdziecie koronki typu "walansjenka", "klockowa" wiskozowa i bawełniana, gipiury, stylonowe i inne rodzaje.

Aby dowiedzieć się więcej wybierz kategorie:

 
SPRZEDAŻ HURTOWA! 
 

 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies